بازیگر ستوان نعیمی (افسر پلیس) در فوق لیسانسه ها کیست؟

ستوان نعیمی (افسر پلیس) در فوق لیسانسه ها +تصاویر جنجالی مهدی ربیعی بازیگر سریال فوق لیسانسه ها را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سریال تلویزیونی فوق لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت در روز جمعه ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ بر روی آنتن تلویزیون شبکه ۳ قرار گرفت 

ستوان نعیمی (پلیس) در فوق لیسانسه ها

سری جدید این مجموعه تلویزیونی مورد استقبال مردم قرار گرفته و با خوشحالی در مقابل تلویزیون نشستند

مجموعه طنزی که با درخشش هوتن شکیبا همراه است

یکی از بازیگران مهم این مجموعه نیز آقای مهدی ربیعی بوده که در نقش ستوان نعیم و افسر پلیس به ایفای نقش می پردازد و نقش او یکی از محبوب ترین کاراکترها در این مجموعه است.

بیوگرافی مهدی ربیعی

این آقای هنرمند مطرح کشورمان این نقش را بر عهده گرفته و توانسته به خوبی بر عهده آن برآید

ایشان متولد ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۸ بوده فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرده است

ستوان نعیمی در فوق لیسانسه ها

جالب است بدانیم که شغل اصلی او طراحی ساختمان و ویلا می باشد و در قالب بازیگر نیز توانسته درخشش خیره کننده ای را داشته باشد

جالبتر این که باید بدانید که آقای مهدی ربیعی در سال ۱۳۶۸ زمانی که کلاس پنجم ابتدایی بوده تجربه بازیگری را به دست آورده است و در سریالی که در کنار حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به هنرنمایی پرداخت و تجربه خوبی را به دست آورد

درباره حضورش در سریال لیسانسه ها می گوید که من برای ویلا سازی و ساختمان سازی با کارگران افغانی زیادی سر کار داشتم و به همین دلیل آقای سروش صحت از من خواست که کارگر افغانی را به معرفی کنم تا در سریال لیسانسه ها بازی می کند و به همین دلیل خود را هم پایم به این مجموعه باز شد

من از زمان شمعدانی از سروش صحت درخواست کردم که بتوانم در کار بعدی او حضور داشته باشم و به این ترتیب برای سری اول سریال لیسانسه ها با من تماس گرفتند و همزمان با چند نفر دیگر برای ایفای نقش ستوان نعیمی تست دادم.

اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : لیسانسه ,نعیمی ,ستوان ,بازیگر ,پلیس ,افسر ,ستوان نعیمی ,نعیمی افسر ,افسر پلیس ,سریال لیسانسه ,مهدی ربیعی ,بازیگر ستوان نعیمی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sheler.parsablog.com شمع و پروانه راه خدا warrior Rocky کافه مانتو ( CafeManto.com ) بی خوابی کولرگازی ارزان بانه کولرینو Tulip